Boeddhisme NU magazine

Diamantweg boeddhisme publiceert tijdschriften in verschillende landen. Hierin staan artikelen en interviews met prominente leraren van de Karma Kagyu-school van het Tibetaans boeddhisme. De focus ligt op de diepzinnige lessen en methoden van het Vajrayana. Door de tijdloze wijsheid van de Boeddha in een frisse en open stijl te presenteren, zijn de tijdschriften geschikt voor moderne mensen die geïnteresseerd zijn in spirituele ontwikkeling.

Boeddhisme NU in verschillende talen

Bulgaars Diamanten-pa-na-Budizma@diamondway-buddhism.org
Deens Buddhisme-i-Dag@diamondway-buddhism.org
Duits Buddhismus-Heute@diamondway-buddhism.org
Engels Buddhism-Today@diamondway-buddhism.org
Estlands artjomastrov@gmail.com
Fins Buddhalaisuus-Tanaan@diamondway-buddhism.org
Frans Bouddhisme-Aujourdhui@diamondway-buddhism.org
Grieks budismos-simera@diamondway-buddhism.org
Hongaars Buddhizmuz-Ma@diamondway-buddhism.org
Italiaans Buddhismo-Oggi@diamondway-buddhism.org
Litouws Budizmas.lt@diamondway-buddhism.org
Nederlands Boeddhisme-Nu@diamondway-buddhism.org
Oekraïens Buddyzm-siogodni@diamondway-buddhism.org
Pools Diamentowa-Droga@diamondway-buddhism.org
Russisch Buddhism.ru@diamondway-buddhism.org
Slowaaks Buddhismus-Dnes@diamondway-buddhism.org
Spaans Budismo-Hoy@diamondway-buddhism.org
Tsjechisch Buddhizmus-Dnes@diamondway-buddhism.org